Vaata pilte

Margit Aasmäe

Margit on enamuse osa oma elust töötanud turismi alal ning reisimine on tema jaoks kaks ühes – nii igapäevane töö, kui põnev hobi. Giidina gruppide juhtimine, on viinud ta elama erinevatesse maailma paikadesse nagu Egiptus, Kreeka, Türgi ning Tuneesia. Omal käel Ameerika ja Euroopa avastamine, on andnud lisaks grupireiside korraldamisele, ka seljakotiränduri kogemuse.

Viimase aasta on ta sõbrunenud Iraaniga. Pärsia päike, rõõmsameelsed inimesed ja avastamata maailm, teevad Iraanist koha, kuhu koos tagasi minna.

Reisimise kohta ütleb Margit, et ootamatused teevad reisi põnevaks ning nii saad ennast proovile panna. Võõras keskkonnas on tarvis suhelda inimestega nii, nagu suhtleksid oma sõbraga, siis avanevad sulle kõik uksed. Loomult on Margit väga sõbralik ja hea suhtleja ning tema peale võib alati kindel olla. Mitmekülgse inimesena tunneb Margit huvi veel fotograafia vastu ning reisidelt tuleb ta tagasi alati suure fotopagasiga. Veel ütleb ta: We travel not to escape life, but for life not to escape us.

Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,Liitu uudiskirjaga!