30.

Veel jõuab sel talvel

Postitas: kristine Kategooria: Uncategorized

Kui troopika ja seiklused kutsuvad, siis veel jõuab enne suve :

 

Ayurveda ritriit Lõuna Indias Kovalamis

2.-16.03. 2018

Puhkus, kus saad tagasi sisemise väe! Pole vahet kas elu lained on su maha murdnud ja sa ei näe enam tunneli lõpus valgust või sul oleks hädasti vaja vaheldust meie pimedasse ja depressiivsesse talve, või tahad pääseda ülinõudliku ülemuse eest või ajab sind hulluks lõputu ‘to do list’ kodus – tea, et vaid päevateekonna kaugusel ühes India mereäärses külas- Kovalamis Keralas on meie professionaalne meeskond koos arstide, terapeutide ja teiste spetsialistidega, et sind aidata üles leida oma sisemine RESTART nupp!

Vaata reisi lähemalt

 

 

Costa Rica- roheline pärl

17.04.-01.05. 2018

Costa Rica floora ja fauna on maailma üks liigirikkamaid. Eestist vaid pisut suuremas Costa Ricas on esindatud  4% kogu maailma liigirikkusest.  Koolibrid, tuukanid, värvikad puna-aarad, opossumid, kääbus-sipelgaõgijad, tapiirid, möira– ja ämblikahvid, saimirid, leemurid, kõrvukketsalid, laisikud, ameerika krokodillid, kilpkonnad, haid, delfiinid, on vaid lühike loetelu neist, kes seal loodussõpradele silmarõõmu pakuvad. Lisaks veel adrenaliini pakkuvad seiklusrajad, kohvi, vanilli jm põnevad istandused, kohalik elu ning kaunid rannad.

Vaata reisi lähemalt

 

PeruuPeruu

Müstiline ja seikluslik

6.-22.03. ja 27.10 – 12.11 2018

 Sellel reisil näeme kolme täiesti erinevat Peruud – Amazonase vihmametsa, Andide mäestikku ning Vaikse ookeani rannikut. Reisi alguses sukeldume kohe Amazonasesse, et tutvuda maailma suurima džungli kõige ehedamate ja varjatumate rikkustega. Näeme seninägematuid loomi, kuuleme senikuulmatuid hääli ja kogeme ürgloodust kogu selle vahetuses. Andides külastame legendaarset Machu Picchut, Inkade pealinna Cuscot ning matkame Pühas Orus Valle Sagrados. Rannikul kihutame bagide ja liivalaudadega Huacachina hiiglaslikel liivadüünidel ning läheme külla merilõvi- ja linnukolooniatele Ballestase saartel Vaikses ookeanis. Me ei unusta ka mitmekesist Peruu kööki, muusikat ning ööelu, mis on ju samuti osa kohalikust kultuurist. 

Vaata reisi lähemalt

Ecuador

Tuhande palega Ecuador

24.märts – 8.aprill 2018

Kas Sa tead, mis on puutomat, kuidas maitseb merisiga või kui palju maksab laama? Kui mitte, siis on viimane aeg sõita Ecuadori. 
Ecuadori iseloomustab kõige paremini sõna diversidad – mitmekesisus. Paari nädala jooksul on võimalik ronida mööda lumiseid mäetippe ja suitsevaid vulkaane, snorgeldada pingviinide ja merilõvidega, lasta galoppi mööda ääretut paramot ning samas pikutada Vaikse ookeani kaldal valgel rannaliival ja liguneda vulkaanilistes termaalvetes, džunglipalavuses rippmatis lesida ja öösel latiinodega batchata’t keerutada. Hea õnne korral võime näha nii laisklooma kui roosat delfiini. Muidugi külastame igal võimalusel ka mõnda kohalikku turgu ja sööme kõikvõimalikke vigureid, mida kohalik köök meile pakub.

Vaata reisi lähemalt

 

 

Kuuba

Ehedalt ja vahetult

9. – 22. 03 2018 ja 1. – 14. 10 2018

Kuuba romantika ei helgi küünlavalgel – maal, kus materiaalseid rikkusi on vähe, on elu karm ning nurgeline. Aga rikkused, mida siit leiab, ei olegi raha eest müüdavad. Mitmekihilist, raskesti hoomatavat, kuid sellest hoolimata elust pulbitsevat ning endassehaaravat Kuubat tuleb otsida mitte hotellidest ja läbi bussiakna, vaid kodudest, tänavalt ja rahva seast.

Vaata reisi lähemalt

 

 

 

Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,Liitu uudiskirjaga!