Reisisihiks Aafrika- naeratav, värviline ja ilus. Tule koos meiega

 

Kon Tiki Residega oleme erinevaid reise Afrika mandrile korraldanud üle 10 aasta, meil on nii teadmised kui ka  kogemused reisimiseks erinevates Aafrika riikides, oleme selle mandriga head sõbrad:)  Aafrika kui selline reisisihiks on väga lai teema-Aafrika on Euroopast pindalat 5 korda suurem, koosneb 54 riigist, seal elab 1,3 miljardit inimest, 3000 erinevat etnilist rühma, kuni 2000 erinevat keel, esindatud on kõik suuremad religioonid lisaks juurde oma kohalikud uskumused ja tavad. Siis oleme oma reisikorralduses kontsentreerunud enamasti  reisidele Ida- ja Lõuna Aafrika riikidesse, mis on eelkõige ka teada ja tuntud oma mitmekesise ja rohkearvulise loomastiku poolest, nad on reisijatele kõige turvalisemad.

Game_Drives_Meru_National_Park

 

‘Meie eest hoolitseti super hästi ja muljed on vapustavad. Juhuse tahtel ja tänu kohaliku giidi entusiasmile nägime safaril u
skumatuid situatsioone ning hulgaliselt eksootilisi loomi,rääkimata puuoksal peesitavast maost. Eraldi peatüki võiks kirjutada Liinast ja kohapealsetes giididest,kes väsimatult vastasid meie lõpmatutele küsimustele ja täitsid meie kohati ilmvõimatuid soove.Lisaks täiendas Liina oma lõbusa ja lahke loomuga meie väikest toredat seltskonda. Rannapuhkus oli ka lahe.’  Ulvi Tansaania reisilt

Sansibar rand

 

Oleme oma reisijatele paotanud ukse salapärasesse ja põnevasse teistsugusesse maailma. Nii mõnedki on nüüdseks nakatunud Aafrika reisipisikuga:)

 

 Aafrika seiklus- Safari Selouses ja Sansibar 

19.10.-30.10.2018, 24.11.-05.12.2018 ja 23.02.-6.03.2019

Päikeseline, elust pulbitsev, värviline ja naeruhimuline. Eksootiline ja troopiline!  

Tõeline boost põhjamaisesse talve! 

Tansaania on imeline maa oma kaunite ja troopiliste liivarandade, põneva ajaloo ja loomulikult maailmakuulsate safaride poolest.  Meiegi korraldame lisaks liivarannaga tutvumisele  safarisid- suahiili keeles jalutuskäike, teekondi.  Sellel reisil kontsentreerume Sansibari ümbrusele – alustame Aafrika India ookeani äärsest suurlinnast Dar Es Salaamist, sõidame läbi Aafrika maastiku Selous rahvusparki 3 päevasele safarile ning seejärel sõidame Sansibarile – vürtsidest lõhnavale salapärasele paradiisisaarele.

Reis on sobilik ka lastega reisimiseks!

Reisijuht Liina Eerik

Vaata reisi lähemalt

watching-lions-in-the-lower-zambezi-national-park-with-paul-grobler-2013

Ikoonilised safaripargid Tansaanias ja puhkus Sansibaril

12.11.-25.11.2018 ja 09.02.-22.02.2019

Reis on sobilik ka suurematele lastele

dscn4357

Üks kõige populaarsemaid sihtkohti Aafrikas on Tansaania, mis pakub nii super looduselamusi, kohalikku kultuuri kui ka lõpetuseks mõnusat rannapuhkust koos kohaliku eksootikaga. Oma reisi oleme sättinud ajaks, mil Serengeti tasandikel on miljoneid loomi hõlmav ränne – uskumatud vaated.

Meie kavas on ikoonilised safarikohad nagu Serengeti, Ngorongoro, Lake Manyara ja Tarangire.

Reisi lõpetab puhkus troopilisel vürtsisaarel Sansibaril! 

Selle Tansaania reisi üheks kindlaks osaks  on saanud  viia ühele külakoolile kingituseks õpikuid – rõõm on alati olnud mõlemapoolne:)  Meie Tansaania reisijuht Liina, kes tunneb ka masaide elu-olu põhjalikult on olnud reisijate lemmikuks aastaid.

 

Kui teil on aga oma reisiseltskond, siis pakume teile Tansaanias kohapealset programmi teile sobival ajal – nii mägironimist, safarit kui ka Sansibari.

 

Keenia – Suur Seiklus- Aasatavahetus Aafrikas
masaid hüppamas

27.12.2018 – 11.01.2019

Suurlinn Nairobi, maailmakuulus safaripark Maasai Mara, jalgrattasafari Hells Gates  ja puhkus valge liivarannaga India ookeaniäärsel Diani beachil. Ja kõik see aastavahetusel!

Reisijuht Liina Eerik

Vaata Keenia reisi kohta lähemalt 

 

 

Kel on aga suurem huvi just Aafrika looduse vastu, siis meil on täiesti imelised safarireisid koos bioloog ja reisiselli Rein Kuresooga. Need reisid on tõelisele loodusgurmaanile.

‘Tõeline lotovõit on omada sellist asjatundlikku giidi nagu Rein.
Näiteks see, et sa saad kohe teada looma/linnu eestikeelse nime. Kui
elevandi tunneb ka siis ära, kui seda elusuuruses esimest korda näed
(ehkki see on alati hingemattev elamus), siis lindudega on raske.
Ühel päeval küsis üks meie reisikaaslane , mitut erinevat lindu Rein
näinud on? Numbreid teavad asjaosalised paremini, kuid nende nähtud
liikide erinevus võis olla küll viiekordne. Meie üheks elamuseks
olidki linnud- neid ei olnud me osanud oma eelmistel reisidel näha.’

Made Botswana reisilt

 

Sambia avastamata Aafrika – safarigurmaanidelechiawa_7

 21.10.-3.11.2018

 
Meie safari Sambias on väga mitmekülgne  – lisaks traditsioonilisele autost loomade jälgimisele, on siin safaride lahutamatuks osaks ka jalgsisafarid ning paadist jõe ääres olevate loomade  jälgimime.  Pärastlõunane safari lõpeb enamasti ka pimedas loomade jälgimisega, mis on vägagi põnev  ning pakub võimalust näha öise eluviisiga loomi tegutsemas. Safarimajutused on siin vägagi looduse keskel. Lisaks päevastele loomade nägemisele, saab neid ka öösel kuulda:). Hoiatus: esimesed ööd võivad jääda unetuks:)Vaata Sambia reisi

 

Loodussõbra ja safarihundi unelm – metsik botswana teaterBotswana

 22.11.-6.12.2018

Meie ekspeditsioonilaadne safari viib meid nii Okavang deltasse kui ka reisi lõpuks Victoria joa äärde. Sõidame ringi suure neljaveolisega ning majutume keset loodust.

Botswana suurimaks magnetiks ongi Okavango delta. See on jõgi, mis ei suubu merre vaid kaob Kalahari kõrbe ja millest siis tekib maailma suurim oaas. Botswanas elab ka Aafrika suurim elevandipopulatsioon.

Vaata Botswana reisi lähemalt

 

Uganda – Aafrik tummine kontsentraat

17.01.-31.01.2019

Mägigorillad, šimpansid, Aafrika savannide suur viisik, tuhat lindu ja miljon naeratust!

Winston Churchill ütles aastal 1907 Uganda kohta „Aafrika pärl“.

Aastal 2011 ütleb Lonely Planet, et „Uganda on kokkuvõetud Aafrika, kus parim, mida kontinendil on pakkuda, on kokku pakitud ühte väikesesse, aga vapustavasse riiki.“

Kas oleks põnev teada saada millised meie, inimesed võiksime olla kui meie geenid oleksid vaid 2% teistsugused. Just ainult niipalju erinevadki meist Rwandas ja Ugandas elavad mägigorillad, keda tänaseni on alles vaid ligi 800 isendit. Meie Uganda reisi üheks tippsündmuseks on kohtumine väljasuremisohus mägigorilladega.

Vaata Uganda reisi täpsemalt

 

KÜSI REISIDE KOHTA LÄHEMALT 6015870 VÕI SAADA EMAIL : INFO@KONTIKI.EE

 

 

 

Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,Liitu uudiskirjaga!